Stínící plachty jako účinná ochrana před sluncem


Sluneční světlo obsahuje velmi nebezpečné ultrafialové záření, které může působit škodlivě zvláště na naše oči, kdy způsobuje zánět spojivek a rohovky oka. Také kůže vlivem přímého UV záření značně trpí. Vedle slunečních brýlí a pokrývky hlavy je nejlepším receptem na ochranu před sluncem pobyt ve stínu. Na vaší zahradě by mělo být zastíněné volné prostranství, kam se spalující sluneční paprsky nedostanou. Ideální volbou je tak pergola, altán nebo terasa krytá stínící plachtou.
Námi vyráběné stínící plachty nepropustí až 95% slunečního záření. To je jistota nejen příjemné pohody, ale i důležité ochrany při vysokých venkovních teplotách.


Různé typy plachet pro celoroční použití

Plachty vyrábíme z osvědčeného materiálu a tím dosahujeme vynikajících výsledků. Především je ale toto plachtové krytí maximálně odolné proti UV záření. To má za následek také dlouholetou stálost barvy a vysokou životnost plachty. Plachty naší výroby jsou téměř bezúdržbové a umožňují celoroční používání. Jejich výhodou je snadná montáž i demontáž.

Máme řešení pro každého zákazníka

Naší doménou není ale jen prodej plachet pro soukromé uživatele k zastínění pergol a altánků. Vyrábíme rovněž atypické plachty k zakrytí bazénů, hal, vozíků, plachty na ploty či pro jiné specifické účely. Jsme rovněž prémiový výrobce autoplachet. V neposlední řadě nabízíme také plachty pro zakrytí stánků i s reklamním potiskem. Sdělte nám svůj požadavek a Sea autoplachty z Čejče u Brna pro vás najde to nejlepší řešení!

Vzorkovník materiálů stínících plachet:
Barvy mohou být zkreslené v závislosti na nastavení Vašeho monitoru!

Aquatic blue 766
Aquatic blue 766
Brunswick green 728
Brunswick green 728
Yellow 655
Yellow 655
Rivergum green 711
Rivergum green 711
Chery red 662
Chery red 662
Ochre red 617
Ochre red 617
Desert sand 704
Desert sand 704
Navy blue 735
Navy blue 735
Steel gray 648
Steel gray 648
Black 631
Black 631
Natural 759
Natural 759