Reklamní potisk plachtovin - ta pravá prezentace vašich služeb


Plachtové krytí s reklamním sdělením je velké a je dobře vidět. Vsaďte tedy na tento velmi prozíravý marketingový tah – vždyť  logo velké přibližně 2 x 1,5 metru je skvěle viditelné ze zhruba 25 metrů a z poměrně širokého úhlu. To je dostatečný prostor pro získání pozornosti vašich potenciálních klientů. Málokterý typ reklamy pracuje takto efektivně, navíc s minimem vynaložených nákladů.


Pro restaurace i jiné provozy

Vaši firemní reklamu libovolné velikosti vám rádi zhotovíme na povrchu vámi vybrané plachty, ať  už je určena pro zastřešení pergol, altánů, terasy, přístřešku nebo letní zahrady restaurace. Závisí to pouze na typu vašeho provozu.

Takovéto opláštění navíc funguje jako efektivní ochrana před sluncem i před deštěm. Sea autoplachty jsou totiž nepromokavé a odolné vůči extrémně nízkým i vysokým teplotám (-30°C až +70°C). Plachty na míru vyrábíme z měkčené plachtoviny PVC kombinované s průhlednou slídou (CRYSTAL). Můžete si být jisti, že námi vyrobená plachta neodletí s prvním silným větrem ani se nepotrhá.

Díky celodigitálnímu tisku vynikne každé vaše sdělení

Ať  už je to logo, obrázek nebo fotka, je jen na vás, jakým obsahem chcete upoutat pozornost vašich zákazníků. Na námi vyráběné opláštění lze aplikovat jakýkoli reklamní potisk. U celodigitálního tisku aplikujeme i tekutou laminaci, která jej chrání proti oděru a prodlužuje jeho životnost.

Neopomeňte vyzkoušet také výrobu plachtovin společnosti Sea autoplachty z Čejče u Brna. Zhotovujeme rovněž opláštění pergol a teras a vyrábíme kvalitní stínící plachty.fotogalerie (1K)

Také vyrábíme opláštění v celodigitálním tisku a to i s tekutou laminací. Tato laminace chrání tisk proti oděru a velmi výrazně prodlužuje životnost tisku.fotogalerie (1K)