Pod plachtou za slunce i za deště


Pokud si chcete najít místo, kde horké slunce do nápojů nepíchá, jak se zpívá v písničce, máme pro vás tip. Posaďte se do příjemné zahradní pergoly kryté stínící plachtou. Ani prudké slunce, ani déšť a vítr nemůže pokazit příjemné chvíle trávené s vašimi blízkými. Velkou výhodou je námi užívaný průhledný materiál opláštění teras, pergol či altánů, který umožňuje výhled do zahrady a do okolí. Plachty vám můžeme dodat i v kouřovém provedení.


Vydrží až 100°C teplotní rozdíl

Sea autoplachty určené na plachtové krytí, opláštění a zastřešení budov či menších objektů poskytují kromě stínění také ochranu před srážkami jakéhokoli typu. Jsou totiž nepromokavé a vydrží i extrémní teplotní podmínky (-30°C až +70°C). Umožňují tudíž celoroční používání. Spolehnout se tak na ně mohou jak zákazníci z řad soukromých uživatelů, tak i restaurace hledající vhodné plachtové krytí pro letní zahrádky či přístřešky. Naše výroba plachet je pochopitelně určena také pro jiné typy provozů.

Plachty na opláštění vyrábíme na míru

Opláštění pergol vyrábíme z měkčené plachtoviny, která je kombinovaná s průhlednou slídou (CRYSTAL). Kromě průhledné varinty si rovněž můžete vybrat ze široké palety barevných provedení. Navrch přidejte dle libosti také reklamní potisk. Sea plachty s oky se napnou velice snadno - nasazení i sundání bočních dílů je hračka. Rovněž je možné smotat plachty k hornímu okraji a uchytit řemínky. Nabízíme možnost montáže pergoly po celé ČR. Pergola je prakticky bezúdržbová a stačí ji tak pouze občas lehce očistit. Sea autoplachty z Čejče u Brna – specialista na prodej opláštění teras a přístřešků, autoplachet a řadu dalších produktů.fotogalerie (1K)

Výhody námi vyráběných pergol:

  • celoroční používání
  • použití jen kvalitních materiálu, které vám zaručují dlouhou životnost opláštění
  • vy sami si určíte barvu plachty, tvar i velikost slídového okna
  • použití kvalitní slídy zaručuje dobrou viditelnost
  • žádná údržba, stačí pouze občas očistit
  • možnost vlastní montáže
  • jednoduchost demontáže, nebo jen možnost plachtu srolovat k hornímu okraji


fotogalerie (1K)


fotogalerie (1K)

Ukázka použití průhledného materiálu umožňující výhled do okolí.