Pod plachtou za slunce i za deště


Zpříjemněte a prodlužte si sezónu na vaší pergole, terase, pod altánem či přístřeškem. Naše krycí plachty na pergoly vás nejen ochrání před prudkým sluncem, silným větrem a deštěm, ale použitím kvalitních průhledných materiálů bočního opláštění, máte možnost si užít přirozený výhled do zahrady a okolí. Posezení s vašimi blízkými se tak stane ještě příjemnějším.


Standardní provedení

standardní provedení

Léty prověřené opláštění, které vyniká jednoduchostí a přijatelnou cenou.

Zastřešení z PVC

zastřešení z pvc

Dokonalá ochrana před sluncem a deštěm s širokou nabídkou barev a designu materiálu.Zaměření plachtového opláštění

zamerime

To může provést náš technik, nebo nám potřebné míry dodáte. Tvar a velikost slídových oken si můžete navrhnout dle svých potřeb. Na základě vašich požadavků pak vyrobíme plachtu pro Vaši pergolu či přístřešek.

Montáž opláštění a manipulace

montaz

Dle návodu si můžete plachty namontovat svépomocí, nebo vám je namontují naši technici. Způsob uchycení opláštění umožnuje rychlé a snadné sundání celé plachty (např. v létě) nebo můžete pouze srolovat plachtu k hornímu okraji, kde ji uchytíte pomocí řemínků.


Výhody námi vyráběných plachet:

  • celoroční používání
  • použití kvalitní slídy zaručující dobrou viditelnost
  • možnost vlastní montáže
  • jednoduchost sundání, nebo jen možnost plachtu srolovat k hornímu okraji
  • povětrnostní odolnost
  • vy sami si určíte barvu plachty, tvar i velikost slídového okna
  • žádná údržba, stačí pouze občas očistit
  • použití kvalitních materiálů, zaručující dlouhou životnost opláštění


Ukázka standardního provedení

opláštění pergol plachtou
boční zástěny
krytí pergol plachtou
zakrytí pergol

Ukázka zastřešení z PVC

plachtový přístřešek
zastínění pergol
krycí plachta
plachty na střechu

Další ukázky naší práce najdete ve fotogalerii »
Ukázka použití průhledného materiálu umožňující výhled do okolí.


průhledná fólie na pergolu
krycí plachta z fólie
průhledná PVC fólie


Vydrží až 100°C teplotní rozdíl

Sea autoplachty specialista na plachtové krytí, opláštění a zastřešení budov či menších objektů poskytují kromě stínění také ochranu před srážkami jakéhokoli typu. Jsou totiž nepromokavé a vydrží i extrémní teplotní podmínky (-30°C až +70°C). Umožňují tudíž celoroční používání. Spolehnout se tak na ně mohou jak zákazníci z řad soukromých uživatelů, tak i restaurace hledající vhodné plachtové krytí pro letní zahrádky či přístřešky. Naše výroba plachet je pochopitelně určena také pro jiné typy provozů.

Plachty na opláštění vyrábíme na míru

Opláštění pergol vyrábíme z měkčené plachtoviny, která je kombinovaná s průhlednou slídou (CRYSTAL). Kromě průhledné varinty si rovněž můžete vybrat ze široké palety barevných provedení. Navrch přidejte dle libosti také reklamní potisk. Sea plachty s oky se napnou velice snadno - nasazení i sundání bočních dílů je hračka. Rovněž je možné smotat plachty k hornímu okraji a uchytit řemínky. Nabízíme možnost montáže pergoly po celé ČR. Pergola je prakticky bezúdržbová a stačí ji tak pouze občas lehce očistit. Sea autoplachty z Čejče u Brna – specialista na prodej opláštění teras a přístřešků, autoplachet a řadu dalších produktů.