Pod plachtou za slunce i za deště


Zpříjemněte a prodlužte si sezónu na vaší pergole, terase, pod altánem či přístřeškem. Naše krycí plachty na pergoly vás nejen ochrání před prudkým sluncem, silným větrem a deštěm, ale použitím kvalitních průhledných materiálů bočního opláštění, máte možnost si užít přirozený výhled do zahrady a okolí. Posezení s vašimi blízkými se tak stane ještě příjemnějším.


Vydrží až 100°C teplotní rozdíl

Sea autoplachty specialista na plachtové krytí, opláštění a zastřešení budov či menších objektů poskytují kromě stínění také ochranu před srážkami jakéhokoli typu. Jsou totiž nepromokavé a vydrží i extrémní teplotní podmínky (-30°C až +70°C). Umožňují tudíž celoroční používání. Spolehnout se tak na ně mohou jak zákazníci z řad soukromých uživatelů, tak i restaurace hledající vhodné plachtové krytí pro letní zahrádky či přístřešky. Naše výroba plachet je pochopitelně určena také pro jiné typy provozů.

Plachty na opláštění vyrábíme na míru

Opláštění pergol vyrábíme z měkčené plachtoviny, která je kombinovaná s průhlednou slídou (CRYSTAL). Kromě průhledné varinty si rovněž můžete vybrat ze široké palety barevných provedení. Navrch přidejte dle libosti také reklamní potisk. Sea plachty s oky se napnou velice snadno - nasazení i sundání bočních dílů je hračka. Rovněž je možné smotat plachty k hornímu okraji a uchytit řemínky. Nabízíme možnost montáže pergoly po celé ČR. Pergola je prakticky bezúdržbová a stačí ji tak pouze občas lehce očistit. Sea autoplachty z Čejče u Brna – specialista na prodej opláštění teras a přístřešků, autoplachet a řadu dalších produktů.fotogalerie (1K)
70
71
72
73
75
76
52
01

Výhody námi vyráběných pergol:

  • celoroční používání
  • použití jen kvalitních materiálu, které vám zaručují dlouhou životnost opláštění
  • vy sami si určíte barvu plachty, tvar i velikost slídového okna
  • použití kvalitní slídy zaručuje dobrou viditelnost
  • žádná údržba, stačí pouze občas očistit
  • možnost vlastní montáže
  • jednoduchost demontáže, nebo jen možnost plachtu srolovat k hornímu okraji


fotogalerie (1K)
52
01
03
02
08
08
08
08
08
09
08
08


fotogalerie (1K)
08
08
10
07
12
13
14
15
02
02
02
02
02
02
04
11

Ukázka použití průhledného materiálu umožňující výhled do okolí.


pergoly (12K)
pergoly (12K)
pergoly (12K)